Піщанська районна рада
Піщанський район, Вінницька область

За порушення законодавства щодо е-декларування передбачено відповідальність

Переглядів: 526

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, що подання електронної декларації є обов’язковим.

Статтею 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування зобов’язані щороку до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції.

Декларація подається суб’єктами, які визначені Законом України «Про запобігання корупції», до яких віднесені також депутати місцевих рад, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування згідно підп. б, в п. 1 ч. 1 ст. 3 цього Закону України.

Також керівники комунальник установ, закладів, підприємств та організацій органів місцевого самоврядування зобов’язані подавати декларацію на підставі ст. 49 Законом України «Про запобігання корупції».

 

 

« повернутися до списку новин