Піщанська районна рада
Піщанський район, Вінницька область

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ 16.03.2018 Р.

Переглядів: 531

16 березня 2018 року відбулася чергова 25 сесія районної ради на якій розглянуто питання, що визначені в плані роботи районної ради на2018 рік, а також ряд інших питань, пов’язаних з вирішенням питань соціально-економічного розвитку району.

Зокрема плановими були питання: звіт постійної комісії районної ради з питань  соціально-економічного розвитку, бюджету та комунальної власності, затвердження районних програм:пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов, «Цукровий діабет»,мобілізації органів місцевого самоврядування,податкової служби по забезпеченню надходжень до бюджету,використання комунального майна в підприємстві ДКППОН «Побутовець».

Значна частина рішень районної ради була прийнята по внесенню змін та виконанню районних програм: по наданню пільг хворим, що отримують гемодіаліз, поліпшенню пожежної безпеки,виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень, розвитку дошкільної освіти та архівної справи.

Рішенням сесії районної ради затверджено Порядок проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки комунального майна.

Також на сесії районної ради розглянуто ряд питань, що стосуються комунальної власності. В зв’язку з децентралізацією передано Студенянській об’єднаній територіальній громаді окремі сільські бібліотеки Піщанської централізованої бібліотечної системи.

Значна увага була приділена питанню реорганізації (шляхом перетворення) Піщанського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги  з комунального закладу в комунальне некомерційне підприємство, що значно впливатиме на стан медичного обслуговування населення району з 1 липня 2018 року, а також делегуванню представників Піщанського району до складу госпітальної ради Південного медичного округу.

Також депутатами прийнято ряд рішень щодо надання згоди на оренду майна (приміщень) що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Піщанського району. Деякі інформаційні матеріали були доведені до відома депутатів в питанні «Різне», зокрема щодо подання до 1 квітня 2018 року депутатами місцевих рад електронних декларацій про майновий стан та доходи за 2017 рік.

Депутатами було підтримано  усний запит депутата районної ради Малюти М.В. щодо порушення графіка регулярності приміських пасажирських перевезень між районним центром та с.Болган.

Детально з рішеннями районної ради можна ознайомитись у виконавчому апараті районної ради або на сайті районної ради.

« повернутися до списку новин