Піщанська районна рада
Піщанський район, Вінницька область

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ 22.08.2018 Р.

Переглядів: 496

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  від 20 серпня  2018 року №18

 

Про скликання позачергової 30 сесії 

районної ради 7 скликання

 

На підставі частин 1, 4, 7 статті 46, пункту 1  частини 6, 7  статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергову 30 сесію районної ради 7 скликання 22 серпня 2018 року о 09.00 годині в приміщенні районної ради.

2. На розгляд пленарного засідання сесії винести питання згідно порядку денного, що додається.

3. На сесію запросити голову районної державної адміністрації та його заступників, керівників окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, редактора газети «Піщанські вісті».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

     Голова районної ради                                                              Д. ЧВАЛЮК

 

Додаток

до розпорядження

голови районної ради

від 20 серпня  2018 року №18

 

Порядок  денний

 пленарного засідання 30 позачергової сесії  районної  ради

7 скликання  від  20 серпня 2018  року.

1.Про внесення змін до рішення  23 сесії  районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року  № 436 «Про районний бюджет на 2018 рік.» (із змінами) та затвердження розпоряджень голови Піщанської РДА.

Інформує: Студенянська Тетяна Григорівна –  начальник фінансового управління райдержадміністрації.

2.Про внесення змін та доповнення  до Програми відзначення в  районі  державних  свят, пам’ятних  та  ювілейних  дат, проведення  інших  культурних  заходів  на  2018 рік, затвердженої рішенням  23  сесії   районної ради 7 скликання від 22 грудня  2017 року № 260

Інформує: Дреліховська Світлана Олександрівна – начальник відділу культури та   туризму райдержадміністрації.

3.Про Порядок надання та використання коштів із районного бюджету у вигляді фінансової підтримки  комунального підприємства Піщанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської районної ради, що належать до спільної власності територіальних  громад сіл, селищ Піщанського  району

Інформує: Руденко Володимир Степанович – головний лікар комунальної установи Піщанського районного медичного центру первинної медико – санітарної допомоги

4.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду СФГ «Вид» за межами населеного пункту на території Кукулівської сільської для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (площею 3,7000 га)

Інформує: Крук Віталій Тимофійович – начальник відділу Держгеокадастру.

5.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається на умовах оренди Свідруку Олександру Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Яворівської сільської ради (за межами населеного пункту, площею 1,8944 га)

Інформує: Крук Віталій Тимофійович – начальник відділу Держгеокадастру.

« повернутися до списку новин