Піщанська районна рада
Піщанський район, Вінницька область

Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Переглядів: 594

Лютневі події 2014 року стали переломними в новітній історії України та відродили надію на те, що мрія жити у вільній, демократичній, європейській державі стане реальністю. Тож з тих пір кожного року 20 лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні.

З цієї нагоди, в Піщанці, на площі біля районного будинку культури, перед пам’ятним знаком героям Небесної Сотні, за участю громадськості та представників влади, відбулося урочисте зібрання. Представники районної ради,  районної державної адміністрації, селищної ради та інших районних організацій, а також патріотично налаштовані громадяни, поставили квіти та запалили лампадки пам’яті на знак скорботи і смутку за тими, хто до останнього стояв на майдані, відстоюючи волю і честь українського народу.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять Героїв, хто віддав життя за європейське майбутнє України, тих, хто пішов на свідому самопожертву заради європейського вибору.

Перед громадою виступили голова районної ради Чвалюк Д.Т., голова райдержадміністрації  Десятник П.П., селищний голова Гройсман П.Г. 

« повернутися до списку новин