Піщанська районна рада
Піщанський район, Вінницька область

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ 16.03.2018 Р.

Переглядів: 680

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  від  05 березня  2018 р. №04

 

Про скликання чергової 25 сесії 

районної ради 7 скликання

 

На підставі частин 1, 4, 7 статті 46, пункту 1  частини 6, 7  статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Скликати чергову 25 сесію районної ради 7 скликання 16 березня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні районної ради.

2. На розгляд пленарного засідання сесії винести питання згідно порядку денного, що додається.    

3. На сесію запросити голову районної державної адміністрації та його заступників, депутатів: Верховної Ради України – Македона Ю.М., обласної Ради – Крижанівського О.І., сільських, селищних голів, керівників відділів та управлінь райдержадміністрації, керівників установ, організацій району (за списком),  редактора газети «Піщанські вісті».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

             

     Голова районної ради                                                 Д. ЧВАЛЮК

 

Додаток

до розпорядження

голови районної ради

від 05 березня  2018 року №04

 

 

 

Порядок  денний

 пленарного засідання 25 чергової сесії  районної  ради

7 скликання  від 05 березня 2018  року.

 

1. Про звіт постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та комунальної власності.

Звітує: Мазур Василь Степанович – голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та комунальної власності.

 

2. Про звіт директора ДКППОН «Побутовець» про використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району.

Звітує: Бойко Іван Васильович – директор ДКППОН «Побутовець».

 

3. Про внесення змін до рішення  23 сесії  районної ради 7 скликання від  22.12.2017 року №436 «Про районний бюджет на 2018 рік»  із змінами, розпорядження голови райдержадміністрації з питань бюджету.

Інформує: Студенянська Тетяна Григорівна – начальник фінансового управління райдержадміністрації.

 

4. Про   Програму  пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у  Піщанському районі на 2018-2022 роки.

Інформує: Карауш Ігор Миколайович - завідувач сектором містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації.  

 

5. Про Районну програму «Цукровий діабет» в Піщанському районі на 2018 рік.

Інформує: Собко Борис Андрійович - заступника головного лікаря Піщанської лікарні планового лікування.

 

6. Про Комплексну програму мобілізації зусиль органів місцевого самоврядування, державної податкової служби Піщанського району, інших відомств по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2018-2021 роки.

Інформує: Босовська Ніна Петрівна – заступник начальника - начальник Піщанського відділення Могилів-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області

 

7. Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Піщанського району на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням 5 сесії районної ради 7 скликання  від 25 лютого   2016 року № 66.

Інформує: Чопик Сергій Володимирович - завідувач сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації.

 

8. Про внесення змін  до Районної  цільової програми  надання пільг  хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз  на 2017 – 2020 роки, затвердженої рішенням 18 сесії районної ради 7 скликання від 21.06.2017 року №351.

Інформує: Мазур Василь Степанович – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. 

 

9. Про внесення змін до Районної програми забезпечення виконання Піщанською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Піщанською районною радою на 2018-2020 роки»

Інформує: Ратушняк Людмила Федорівна – керівник апарату районної                                                                            державної адміністрації.

 

10. Про хід  виконання та внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку пожежної охорони у Піщанському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року №25.

Інформує: Бендержицький Олександр Віталійович- начальник Піщанського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

 

11. Про хід виконання Районної програми  розвитку та збереження зелених насаджень Піщанського району на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням 5 сесії  районної ради 7 скликання від 25.02.2016 року № 49.

Інформує: Карауш Ігор Миколайович – завідувач сектором містобудування архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації.

 

12. Про  хід виконання Програми розвитку дошкільної освіти Піщанського району  на 2015-2018 роки,  затвердженої рішенням 33 сесії районної ради 6 скликання від 122.01.2015 року №356.

Інформує: Ясько Людмила Василівна – начальник відділу освіти районної                                                                            державної адміністрації.

 

13. Про стан виконання Програми розвитку архівної справи в Піщанському районі на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 23 сесії районної ради 6 скликання від 24.12. 2013 року № 276.

Інформує: Ковтюк Тетяна Миколаївна - начальник архівного відділу райдержадміністрації.

 

14. Про стан виконання Програми підтримки Піщанського районного Трудового архіву на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням  18 сесії районної ради 6 скликання від 15.02.2013 року № 206.

Інформує: Ковтюк Тетяна Миколаївна - начальник архівного відділу райдержадміністрації.

 

15. Про продовження терміну дії та внесення доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Піщанському районі на 2016-2017 роки

Інформує: Марценюк Клим Юхимович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

 

16. Про Порядок проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Піщанського району.

Інформує: Марценюк Клим Юхимович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

 

17. Про передачу  Студенянській об’єднаній територіальній громаді окремих сільських бібліотек  Піщанської централізованої бібліотечної системи.

Інформує: Дреліховська Світлана Олександрівна – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

 

18. Про затвердження акту приймання-передачі комунальної установи «Меморіальний Музей-садиба Героя України П.Муравського» до спільної власності територіальних сіл, селищ Піщанського району.

Інформує: Дреліховська Світлана Олександрівна – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації.

 

19. Про внесення змін та доповнень до рішення 12 сесії районної ради 6 скликання від 31 травня 2012 року № 144 «Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району до комунальної установи «Піщанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Інформує: Березюк Людмила Іванівна - головний лікар Піщанської лікарні планового лікування.

 

20. Про реорганізацію (шляхом перетворення) комунального закладу «Піщанський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» в комунальне підприємство  «Піщанський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Інформує: Руденко В.С. - головний лікар Піщанського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги.

 

21. Про   надання дозволу на оренду нежитлових приміщеннь в КУ «Районний медичний центр первинної медико - санітарної допомоги».

Інформує: Руденко Володимир Степанович – головний лікар КУ Піщанського районного медичного центру первинної медико - санітарної допомоги.

 

22. Про надання дозволу на списання окремо визначеного майна (основних засобів) загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с.Городище

Інформує: Ясько Людмила Василівна – начальник відділу освіти районної                                                                            державної адміністрації.

 

23. Про надання згоди на прийняття  майна (приміщення майстерні) у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Піщанського району, що належить до комунальної власності Піщанської селищної ради.

Інформує: Ясько Людмила Василівна – начальник відділу освіти районної                                                                            державної адміністрації.

 

24. Про делегування представників до складу Госпітальної ради Південного госпітального округу Вінницької області

Інформує: Собко Борис Андрійович - заступника головного лікаря Піщанської лікарні планового лікування.

 

25. Про зняття з контролю рішень районної ради.

Інформує: Марценюк Клим Юхимович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

 

26 . Різне.                                                                                          

            

 

Керуючий справами виконавчого

апарату районної ради                                                             К.Марценюк

 

« повернутися до списку новин