Піщанська районна рада
Піщанський район, Вінницька область

Професійне свято

Переглядів: 580

7  грудня, в залі засідань районної ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування, в яких взяли участь депутати усіх рівнів, голови сільських та селищних рад, активісти територіальних громад та працівники органів місцевого самоврядування.

 Голова районної ради Дмитро Чвалюк  привітав а також побажав представникам органів місцевого самоврядування та їхнім родинам міцного здоров’я, достатку, благополуччя, миру. Крім того з вітальним словом виступили голова райдержадміністрації П. Десятник, Чорноминський сільський голова  З. Тишкул, голова постійної комісії районної ради, депутат районної ради Р. Броль, голова Студенянської об’єднаної територіальної громади О. Кирнасівський та ветеран органів місцевого самоврядування Рудницької селищної ради Локотей В,П.

З нагоди Дня місцевого самоврядування Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради та  грошовими винагородами були нагороджені Болганський сільський голова Брайлян В. Д. та Рудницький сільський голова Ткачук В. М.

За сумлінну працю по розвитку місцевого самоврядування, активну участь в діяльності територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування нагороджено  Грамотами районної ради та райдержадміністрації 44 особи, серед яких  депутати районної та сільських, селищних рад, ветерани органів місцевого самоврядування, а також інші працівники закладів.

Урочистості супроводжувались святковим концертом у виконанні художніх колективів.

« повернутися до списку новин