Піщанська районна рада

День Соборності України

Переглядів: 614

22 січня в приміщенні Вінницької обласної філармонії пройшли урочистості до Дня Соборності України та 100-річчя бою під Крутами.В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації П, Десятник, заступник голови районної ради В.Міщенко.

В цей день в адмінбудинку районної ради відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України та 100- річчя бою під Крутами за участю представників районних установ і організацій.  З вітальним словом виступили перший заступник голови райдержадміністрації Д. Денисов та  керуючий справами виконавчого апарату районної ради К. Марценюк. 

З нагоди Дня Соборності України Почесною грамотою обласної державної адміністрації, обласної Ради з виплатою грошової винагороди нагородили Кучера Олександра Григоровича – голову СВКП «Прогрес», депутата районної ради, грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено Сторожука Миколу Степановича – фахівця із соціальної роботи Піщанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Шигиду Володимира Михайловича – Рудницького селищного голову.

Урочисті заходи закінчились концертною програмою  артистів  районного будинку культури.« повернутися до списку новин