Піщанська районна рада

Святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Переглядів: 636

      10 листопада в районному будинку культури  відбувся урочистий захід з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

      На заході були присутні  представники  установ, організацій районних закладів культури, аматори народного мистецтва. Словами найщиріших побажань з нагоди професійного свята до присутніх звернулися голова районної ради Чвалюк Д.Т., перший заступник голови райдержадміністрації Денисов Д.Д.

      Концертна програма заходу була  проведена за участі  кращих  аматорів народного мистецтва Крижопільського району.

      Для довідки : щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

       Спочатку це свято було встановлено в березні 2000 року Указом президента України № 484/2000 під назвою «Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва» і  відзначався 23 березня.

        Потім, у 2011 році, був перенесений на третю неділю травня, а Указом Президента N 717/2013 від 30 грудня 2013 року святкування було встановлене на 9 листопада, щоб відзначати його спільно з Днем української писемності та мови.

        Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва був заснований з метою відзначення вагомого внеску працівників культури і любителів у відродженні української національної культури, розвитку народної творчості, активній культурно-просвітницькій діяльності.« повернутися до списку новин