Піщанська районна рада
Піщанський район, Вінницька область

7 сесія

http://rayrada.org.ua/rayrada/pischanka/8-sesiya-15-20-19-26-07-2016/

1. Звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень у 2015 році. (Рішення прийнято не було)

2. Про Програму «Посилення  заходів  профілактики та боротьби зі сказом тварин на території Піщанського району на 2016 - 2020 роки». Програма.

3. Про Району програму «Цукровий діабет на 2016-2017 роки»

4. Про районну цільову Програму надання пільг хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території району та отримують програмний гемодіаліз на 2016 – 2020 роки. Програма.

5. Про внесення  змін до  Районної  програми «Ветеран» на 2014-2018роки, затвердженої рішенням  24 сесії  районної  ради  6 скликання  від 31 січня  2014 року № 288

6. Про Районну програму «Імунопрофілактика та захист населення від інфекційних хвороб на 2016-2020 роки». Програма.

7. Про внесення доповнень до Районної програми підтримки малозабезпечених верств населення, затвердженої рішенням  24 сесії  районної  ради  6 скликання  від 31 січня  2014 року № 288

8. Про внесення доповнень до Комплексної оборонно – правоохоронної програми  Піщанського району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 5 сесії районної ради 7 скликання від 25 лютого 2016 року №66.

9. Про стан виконання Районної програми фінансової підтримки військової частини  В 4050, затвердженої рішенням 37 сесії районної ради 6 скликання від 30 липня 2015 року № 441.

10. Про внесення змін до рішення  3 сесії  районної ради  7 скликання від 23.12.2015 року  № 37 «Про районний бюджет на 2016 рік»  із змінами. Додатки.

11. Про затвердження Положення про комунальну установу «Територіальний центр соціального  обслуговування (надання  соціальних  послуг) громадян Піщанського  району» у новій  редакції

12. Про стан виконання Концепції розвитку освітньої політики та Програми оптимізації мережі закладів освіти Піщанського району на 2011-2015 роки», затвердженої рішенням 8 сесії районної ради 6 скликання   від 14.10.2011 року № 79

13. Про внесення змін до   Порядку призначення керівників загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району за результатами конкурсного відбору затвердженого рішенням 5 сесії 7 скликання від 25.02.2016 року № 46

14. Про  припинення  юридичної  особи  комунального  закладу «Піщанська заочна школа»

15. Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації щодо надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень

16.Про надання згоди на зменшення частки районної ради в Статутному фонді ТОВ «Піщанський райсількомунсервіс»

17. Про звіт головного лікаря Піщанського районного медичного центру первинної медико-санітарної допомоги про забезпечення медичного обслуговування та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ району

18. Про звіт завідуючого Піщанським краєзнавчим музеєм про виконання Статутних вимог та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району

19. Про звіт завідувача Піщанською дирекцією кіновідеомережі про виробничу діяльність використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району

20. Про звіт директора державного комунального підприємства побутового обслуговування населення «Побутовець» про виробничу діяльність та управління об’єктами спільної власності територіальних громад».

21. Про клопотання щодо нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» 

22. Про зняття з контролю рішень районної ради.

23.Про відповіді на звернення депутатів районної ради щодо:- підтримки Звернення  Муровано-Куриловецької районної ради із земельних питань;- відновлення діяльності «Райагролісу»; -підтримки Звернення Томашпільської районної ради по залізничному сполученню. (Рішення не приймалось).

24. Про відповідь на депутатський запит Маланецького О.М. (Рішення не приймалось)

25. Про передачу окремих об’єктів спільної власності територіальних громад району в власність Студенянської сільської ради.

26. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.   Густенко Г.В.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,4950 га)

27. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.   Кубика О.О.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,7023 га)

28. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.   Малюти М.М.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,6988 га)

29. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Мельника М.В.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,6988 га)

30. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Онуфрійчука І.М.  для ведення особистого селянського господарства на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,0000 га)

31. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Редька В.М.  для ведення особистого селянського господарства на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,0000 га)

32. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Романенко Г.Г.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,7029 га)

33. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Рябокінь М.М.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,6998 га)

34. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Савіцького Р.Ю.  для ведення особистого селянського господарства на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,0000 га)

35. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Стефанішина М.А.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,7029 га)

36. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Осельського А.Б.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Гонорівської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,9243 га)

37. Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Пасічника В.О.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Грабарівської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 3,0580 га)

38. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Жгир Г.С.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрашківської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,7821 га)

39. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Жибуляк О.К.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрашківської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 3,3557 га)

40. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Крикуна В.К.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрашківської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 3,2148 га)

41. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Стасішеної Н.П.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрашківської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,7806 га)

42. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Дашковецької О.А.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кукулівської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,4172 га)

43. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Зюбрій А.Д.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кукулівської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,7016 га)

44. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельних ділянок, що знаходяться у власності гр.  Іваніци М.П.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кукулівської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,3445 га та 1,1958 га)

45. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Лойшен Є.Г.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кукулівської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,1729 га)

46. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельних ділянок, що знаходяться у власності гр.  Танасійчук Г.О.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кукулівської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,1024 га та 0,5014 га)

47. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Тарнагородської Г.О.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кукулівської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,5782 га)

48. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Ходацької О.В.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кукулівської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,3006 га)

49. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Кощука Д.І.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Піщанської селищної ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,1153 га)

50. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Антоновського А.О.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,8651 га)

51. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Богуцької Д.О.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,0859 га)

52. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Бодачевської І.К.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,0189 га)

53. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Бутука Ю.А.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,9321 га)

54. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Васалатій М.Т.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,6153 га)

55. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Войтішара І.Ф.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,8652 га)

56. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Карауш М.І.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,7690 га)

57. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Кожухар Є.С.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,5854 га)

58. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Кривого Г.Д.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,3479 га)

59. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Кучанської Т.П.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,9045 га)

60. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Нігруци О.Ф.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,3744 га)

61. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Нігруци О.Д.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,6267 га)

62. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Сауляка А.Ю.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,0122 га)

63. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Сліпенької Г.Я.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,9847 га)

64. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Токана М.С.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,8636 га)

65. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Фрунзи М.І.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,9296 га)

66. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Щербатого В.І.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,1941 га)

67. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Вербецької І.Н.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чорноминської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,0230 га, площею 1,3886 га).

68. Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Одобецького Ф.Ф.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Піщанської селищної ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,4093 га).

69. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Ременяка С.Ю.  для ведення особистого селянського господарства на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,0000 га).

70. Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Рибоньки  І.Т.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Піщанської селищної ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,4002 га).

71. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.   Столяр Н.П.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,6998 га)

72. Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Мацька М.О.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Городищенської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,3233 га)

73. Про затвердження технічної документації по  нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.   Банул Н.П.  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,4373 га)

 

 Результати поіменного голосування по розгляду питань порядку денного.