Піщанська районна рада
Піщанський район, Вінницька область

29 сесія

1. Звіт директора комунального підприємства «Архітектурно – планувальне бюро».

2.  Про внесення доповнень та змін до рішення 4 сесії районної ради 5 скликання від 15 листопада 2006 року  № 39 «Про об’єкти спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району».

3. Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів - об’єктів спільної власності територіальних громад Піщанського району.

4. Про внесення змін до Районної програми забезпечення виконання Піщанською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Піщанською районною радою на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 23 сесії районної ради 7 скликання №437.

5. Про внесення змін до Районної програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії районної ради 7 скликання  від 23  грудня   2015 року № 23.

6. Про внесення доповнень до рішення 22 сесії районної ради 6 скликання від 04 жовтня  2013 року № 258 «Про  Програму подальшого розвитку та удосконалення організації харчування учнів загальноосвітніх  навчальних закладів Піщанського району на 2013-2020 роки».

7. Про підтримку звернення Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо  впровадження реформ в галузях освіти та медицини.

8. Про надання статусу одержувача бюджетних коштів комунальному підприємству «Піщанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Піщанської районної ради.

9. Про Звернення депутатів Піщанської районної ради до голови Піщанської райдержадміністрації Десятника П.П.

 

Результати поіменного голосування по розгляду питань порядку денного.