Піщанська районна рада
Піщанський район, Вінницька область

27 сесія

1. Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень за 2017 рік.

2Звіт голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного розвитку та роботи з молоддю.

3. Про внесення змін до рішення  23 сесії  районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року  № 436 «Про районний бюджет на 2018 рік» (із змінами) та про розпорядження голови Піщанської райдержадміністрації. (рішення не прийнято)

4. Про  районну програму підтримки військовослужбовців, які зараховані для проходження служби за контрактом до Збройних сил України у 2018-2020 роках,  або членів їхніх сімей.

5. Про внесення змін до Районної програми  соціальної підтримки сімей, дітей та молоді  Піщанського району на 2015 – 2020 роки, затвердженої рішенням 33 сесії районної ради 6 скликання  від 22 січня 2015 р. № 357.

6. Про внесення  змін  та  доповнення  до Районної програми розвитку краєзнавства та музейної справи на 2015-2020 роки, затвердженої рішенням 37  сесії   районної ради 6 скликання від 30 липня  2015 року № 438.

7. Про затвердження умов проведення конкурсу з визначення опорного навчального закладу.

8. Про реорганізацію шляхом перетворення комунальної установи «Піщанська лікарня планового лікування» в комунальне підприємство «Піщанська лікарня планового лікування» Піщанської районної ради.

9. Про утворення комунального підприємства «Піщанський районний  центр первинної медико – санітарної допомоги» Піщанської районної ради. Додаток

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходиться постійному користуванні гр. Антонюка Павла Пилиповича для ведення фермерського господарства на території Болганської сільської ради (за межами населеного пункту, площею 38,4826 га, площею 9,0193 га).

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається  шляхом продажу права оренди через аукціон для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Чорноминської сільської ради (за межами населеного пункту, площею 6,7016 га).

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрашківської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 2,2243 га).

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді СФГ «Світоч» для ведення фермерського господарства на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (площею 173,0488 га).

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кирсти Настасії Андріївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області (площею 2,3122 га).

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки, що відводиться в оренду СВКП «Колос» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради (за межами населеного пункту, площею 1,4 га).

 

   Результати поіменного голосування по розгляду питань порядку денного