Піщанська районна рада

24 сесія

1. Про розпорядження голови Піщанської райдержадміністрації з питань бюджету  та затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік. Додатки.                                                                                     

2. Про внесення змін до рішення  23 сесії  районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року  № 436 «Про районний бюджет на 2018 рік» та розпорядження голови Піщанської райдержадміністрації  з питань бюджету. Додатки.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва шляхом продажу права оренди через аукціон на території Болганської сільської ради (за межами населеного пункту, площею 1,4000 га)

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрашківської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (за межами населеного пункту, площею 1,3287 га)

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельних ділянок, які перебувають в оренді у гр. Каїти В. П. і розташовані за межами населеного пункту на території Рудницької сільської ради (площею 23,5080 га, площею 45,6206 га, площею 20,7318 га).

6. Про затвердження технічної документації з  нормативної грошової  оцінки  земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді гр. Костіни М. В. для рибогосподарських потреб на території Чорноминської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (площею 8,6201 га)

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває в оренді гр. Лозінського М. А. для сінокосіння та випасання худоби на території Грабарівської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (площею 8,1830 га).

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді ФГ «СК – Лідер» для ведення фермерського господарства на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (площею 29,1163 га, площею 18,2144 га, площею 21,4823 га).

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді ФГ «СК – Лідер» для ведення фермерського господарства на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області  (площею 11,5339 га, площею 14,0000 га, площею 40,4648 га).

 

Результати поіменного голосування по розгляду питань порядку денного