Піщанська районна рада
Піщанський район, Вінницька область

10 сесія

1. Звіт голови районної ради Чвалюка Д.Т. за звітний період.

2. Про хід виконання рішення 36 сесії районної ради 6 скликання від 11 червня 2015 року № 408 «Про Районну цільову соціальну програму розвитку позашкільної освіти на 2015-2017 роки».     

3. Про хід виконання рішення 27 сесії районної ради 6 скликання від 25 квітня 2014 року №301 «Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей та молоді на 2014-2018 роки».                

4. Про внесення доповнень та змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку пожежної охорони у Піщанському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2015 року №25.                       

5. Про внесення змін до Районної програми енергозбереження для  населення  та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) в Піщанському районі на 2015-2019 роки, затвердженої рішення 37 сесії районної ради 6 скликання від 30 липня 2015 року № 440. 

6. Про внесення доповнень до Районної програми надання соціальних послуг та підтримки пільгових категорій населення 2016 – 2017 роки, затвердженої рішенням 5 сесії Піщанської районної ради 7 скликання від 25 лютого 2016 року № 47.

 7. Про внесення змін до рішення  3 сесії  районної ради  7 скликання від 23. 12. 2015 року № 37 «Про районний бюджет на 2016 рік» із змінами та затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року. Додатки.

8. Звіт директора районного Будинку школярів та юнацтва про виконання Статутних вимог.           

9. Звіт директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Піщанського району про виконання Статутних вимог та використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району.

10. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Піщанської районної ради 7 скликання затвердженого рішенням 5 сесії районної ради 7 скликання від 25 лютого 2016 року №57.

11. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Піщанського району цілісного майнового комплексу Піщанської лікарні планового лікування.

 12. Про затвердження Статуту Піщанської лікарні планового лікування в новій редакції.                  

13. Про затвердження Статуту Піщанського районного Будинку школярів та юнацтва, викладеного в новій редакції.

14. Про внесення змін до окремих рішень районної ради.       

15. Про затвердження списку присяжних Піщанського районного суду у Вінницькій області.

16. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельної ділянки, що знаходиться у власності гр.  Капітана В.Ю. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Болганської сільської ради Піщанського району Вінницької області (за межами населеного пункту, площею 1,6373 га).

17. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової  оцінки земельних ділянок, що  знаходяться в оренді ФГ «ГГ Студенянка» для ведення фермерського господарства на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області (за межами населеного пункту, площею 10,0366 га).

18. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Павлишиної Г.А. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області (за межами населеного пункту, площею 1,5828 га).

19. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці  земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Підлісного В.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Студенянської сільської ради Піщанського району Вінницької області (за межами населеного пункту, площею 2,3744 га).

20. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельної ділянки, що  відводиться оренду гр. Слободянюку О.Д. для ведення фермерського господарства на території Гонорівської сільської ради Піщанського району Вінницької області (за межами населеного пункту, площею 12,0000 га, урочище «Вовківня»).

21. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельної ділянки, що відводиться оренду гр. Слободянюку О.Д. для ведення фермерського господарства на території Гонорівської сільської ради Піщанського району Вінницької області (за межами населеного пункту, площею 19,7000 га, урочище «Водокачка»).

22. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельної ділянки, що  відводиться оренду гр. Слободянюку О.Д. для ведення фермерського господарства на території Гонорівської сільської ради Піщанського району Вінницької області (за межами населеного пункту, площею 12,5000 га, урочище «Сінокіс»).

23. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій  оцінці земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Ткача В.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дмитрашківської сільської ради Піщанського району Вінницької області (за межами населеного пункту, площею 2,4135 га).

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Шепети О.Є. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Піщанської селищної ради Піщанського району Вінницької області (за межами населеного пункту, площею 2,3888 га).

 Результати поіменного голосування по розгляду питань порядку денного.